Co skupujemy?

Chcesz szybko i sprawnie pozbyć się samochodu dostawczego? Jesteś w idealnym miejscu! Jako firma z dziesięcioletnim doświadczeniem wiem, co jest najważniejsze zarówno dla sprzedawcy, jak i kupującego. Wybierając nasze usługi zyskujesz pewność, że rzetelnie wycenimy Twoje auto. 

Co na wyróżnia nasz skup samochodów dostawczych?

Zdobyte doświadczenie pozwoliło nam zbudować pewną pozycję na rynku motoryzacyjnym. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, rozwinęliśmy nasze usługi o dodatkowy zakres, jaki jest skup aut dostawczych. Na przestrzeni lat przeprowadziliśmy setki udanych transakcji, co potwierdzają liczne pozytywne opinie osób, które sprzedały nam swoje pojazdy. 

Gwarantujemy szybkie i sprawne przeprowadzenie formalności. W naszej firmie skupem samochodów dostawczych zajmują się wykwalifikowany zespół, dzięki czemu szybko oceniamy faktyczny stan techniczny auta i  przedstawimy korzystną wycenę pojazdu. W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości, zawsze służymy wsparciem.

Jakie auta dostawcze skupujemy?

Skupujemy samochody dostawcze, z których będą zadowoleni nasi przyszli potencjalni klienci. Z tego względu skupiamy się na sprawnych autach. Zależy nam, aby pojazdy posiadały stosowne dokumenty i były gotowe do codziennego użytkowania. Dobra renoma, którą udało nam się zbudować, wynika z tego, że dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów, dlatego nie skupujemy rozbitych aut dostawczych czy tych, które nadają się na szrot. 

Proponujemy skup busów, wszelkich aut dostawczych oraz kamperów. Jeżeli nie masz pewności czy Twoje auto zalicza się do tej grupy, skontaktuj się  z nami. Chętnie udzielimy telefonicznej lub e-mailowej odpowiedzi na Twoje pytania. Możemy z pełną świadomością zapewnić, że prowadzimy skup aut dostawczych różnych marek, dlatego zachęcamy do kontaktu właścicieli każdych busów, kamperów, czy innych pojazdów z tej grupy.

Jeżeli szukasz rzetelnej firmy, która uczciwe przeprowadzi transakcję i z pełnym profesjonalizmem sprawdzi oraz wyceni auto – na pewno dojdziemy do porozumienia! 

Czy samochody muszą być w stanie idealnym?

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i zawsze zaczynamy od określenia stanu technicznego auta. Nasz skup samochodów dostawczych prowadzimy na określonych zasadach, dlatego rozważamy różne możliwości. Jednak, gdy busy powypadkowe nie nadają się do bezpiecznej jazdy, wówczas nie realizujemy takich transakcji. Nie skupujemy aut w każdym stanie. Jeżeli samochód dostawczy jest po drobnej kolizji, podczas której został lekko zarysowany błotnik, to zupełnie inna sytuacja, aniżeli w przypadku busów, które nadają się jedynie do sprzedaży na części. 

Jak się rozliczamy?

Cenimy sprawny przebieg transakcji, co nasi klienci traktują za niewątpliwy atut. Nie musisz obawiać się o odroczone terminy płatności, jak w przypadku innych tego typu miejsc, ponieważ u nas, dostajesz pieniądze w gotówce, co niewątpliwie pozwala podjąć szybką decyzję. Jest to duża wygoda szczególnie dla osób, które muszą sprzedać samochód dostawczy, busa lub kampera w krótkim czasie. Zapewniamy atrakcyjną cenę i realizację sprzedaży w błyskawicznym tempie. To dwa główne czynniki, na których skupiamy się w naszej firmie od lat. Dzięki temu wielu klientów regularnie do nas wraca. 

Skup busów, aut dostawczych i kamperów: a formalności 

Zawsze działamy zgodnie z obowiązującym prawem, dlatego skup aut przeprowadzamy na podstawie określonych dokumentów. Od razu po podpisaniu umowy, przechodzimy do finalizacji transakcji i przekazujemy gotówkę do ręki. Jesteśmy elastyczni, dlatego możemy wykonać również przelew. 

Przed wiele lat, nasza firma skupowała również samochody osobowe, dlatego wiem, jakie są realia rynkowe i co jest ważne z punktu widzenia, zarówno osoby prywatnej, jak i klienta biznesowego. 

Jak sprzedać nam samochód dostawczy?

Ze względu na sporą ilość osób zainteresowanych, prosimy o wcześniejszy kontakt. Pozwoli nam to umówić konkretny termin i oszacować mniej więcej wartość auta. Skupujemy samochody dostawcze na terenie całego kraju, dlatego żadna odległość nie stanowi dla nas wyzwania.

Jeżeli auto wymaga drobnych naprawa wynikających z naturalnej eksploatacji, nie obawiaj się do nas zadzwonić. Mamy możliwość samodzielnej naprawy, co z pewnością nie obniży znacząco wartości Twojego samochodu. Obiecujemy, że auto zostanie wycenione zgodnie z jego autentycznym stanem, a cena będzie naprawdę konkurencyjna. Każdy klient jest dla nas cenny, dlatego nie zamykamy się na wąską grupę odbiorców.

Masz busy, które jeździły w Twojej firmie i chcesz je wymienić? Chcesz zamienić busa na auto osobowe? A może znudził Ci się Twój kamper? Niezależnie od powodu sprzedaży nasz skup aut dostawczych jest po to, aby Ci pomóc! Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami już dziś! Z każdym dniem wartość samochodu może spadać, dlatego im szybciej podejmiesz decyzję o przywiezieniu busa do skupu aut dostawczych, tym szybciej gotówka trafi do Twoich rąk. Gwarantujemy także wsparcie w kwestiach dotyczących rynku motoryzacyjnego, które być może, pozwoli Ci na zakup, kolejnego pojazdu.